SAPO ERDHI

Puluz Studio Box With LED 80 CM

17,990 L

 

Kutia e dritës së fotografisë është projektuar për sende të vogla të entuziastëve të fotografisë, artistëve, profesionistëve dhe klientëve të reklamimit të produkteve. Studio Light box mundëson xhirimin e shpejtë dhe të lehtë të produkteve të vogla si bizhuteri, aksesorë, lodra, orë, pajisje dhe sende të tjera. Lehtësisht e montueshme, mund ta shpalosni këtë studio me dritë LED dhe ta vendosni në çdo sipërfaqe për të marrë një sfond shumë të mirë për fotografimin e biznesit të artikujve të vegjël, duke bërë fotografi për produkte. Ka nje dizajn te  strukturës portative të palosshme, dritë LED e integruar, që siguron dritë mesatare dhe parandalon hijet dhe reflektimet në fotot tuaja. Mund të rregulloni  dritën ndërmjet unazës së temperaturës së ngjyrës CRI97, pëlhura reflektuese e integruar e grimcave prej argjendi shpërndan dritën në mënyrë të barabartë. Ruajtje e shpejtë, efekt i mirë tre-dimensional i kutisë së kutisë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Vidlok Selfie Ring Light

2,690 L6,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

PU5080EU

Color

Black

SPECIFICATIONS
Number of LED

156 pcs

LED Lamp Model

2835

Lamp brightness

9050 lm

White Light Color Temperature

5500K

Power

80 W

Material

Nylon Cloth

Power supply

Input: AC 100-250V; Output: DC 18V 1.5A

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

80 x 80 x 80 cm

Weight

6.30 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Main Studio Box
1x Black Backdrops
1x White Backdrops
1x Orange Backdrops
1x Soft Cloth
1x Power Supply
2x Light Board
8x Three-way Connectors
12x Support Bars
1x Package Bag