Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Waterproof Camera Backpack

3,990 L

Kurseni: 2,000 L

Cantë profesionale për të plotësuar nevojat tuaja sportive dhe për të ruajtur sendet tuaja personale. Doreza e butë dhe rripat e butë të shpatullave me sfungjer të butë ju bëjnë të ndiheni rehat edhe në udhëtimet më të gjata. Mund të ngarkohet me një aparat fotografik dixhital SLR, 3 lente dhe aksesorë shtesë. E përbërë nga material me cilësi të lartë dhe i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj konsumit, ka mbyllje të qëndrueshme metalike me zinxhir, vjen me rrip të fortë shpatullash prandaj mund ta merrni për sporte ose udhëtime. Xhepi kryesor përfshin një sërë nën-xhepash si vënd për kamera, laptop, tablet, telefon, revistë ose pëlhure, syze dielli ose sende të vogla, vënd i ndarë për shishe uji, etj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

PU5011

Color

Grey, Black

General
Material

Polyester Fiber

Storage Features

• Professional superior storage case
• Large space with big capacity
• Main pocket with various sub bags for organization

Comfort and Convenience

• Comfortable soft handle
• Soft shoulder straps for longer journeys
• Headphone hole design for music and charging on the go

Dimensions & Weight
Dimensions

43 x 30 x 19.5 cm

Weight

745 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 1x Puluz Backpack