Ofertë!
GËZUAR FESTAT

QCY Melobuds HT05 Bluetooth Earphones

2,490 L

Kurseni: 1,500 L

:
:
:

QCY HT05 MeloBuds janë kufjet me Bluetooth që jeni duke kërkuar. Vijnë me dizajn modern, peshojnë shumë pak dhe janë shumë të rehatshme. Janë të pajisura me teknologjinë e anullimit të zhurmave përreth dhe kanë 6 mikrofona të integruar, duke ju mundësuar muzikë të pastër. Kufjet kanë 3 nivele kancelimi të zhurmave të jashtme, për ambientet e jashtme, transportin dhe ambientin e mbyllur.

Ka stok

SKU: QCY006-W Modeli: HT05 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HT05

Color

White

GENERAL
Type

In-Ear

Bluetooth

5.2

Bluetooth Range

10m advertised

Bluetooth Protocols

HFP 1.7/ A2DP 1.3/ AVRCP 1.5

Model

HT05 MeloBuds

Driver

10mm LCP Dynamic Driver

Chipset

WUQI WQ7033AR

Mic

6 mics with ENC

ANC

Yes, up to 40dB

Codecs

AAC, SBC

App Support

Yes

Volume Control

Yes

Gaming Mode

Yes

Case Charge Capacity

400mAh

Quick Charge

No

Wireless Charging

No

Single Use Playtime

Up to 7.5 hours (ANC off), Up to 6 hours (ANC on)

Playtime with Charge Case

Up to 30 hours

Water Resistance

IPX5

Earbud Dimensions

34.7mm stem length, depth including nozzle approx. 23.5mm

Case Dimensions

54.7mm (width) x 54.7mm (height) x 29.1mm (depth)

Earbud Weight

4.76g

Gross Case & Buds Weight

47.77g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair Wireless Earbuds
1 x USB Type-C Charge Case
1 x USB Type-C Charge Cable
1 x User Manual: English, Chinese
3 x Pairs Eartips