SAPO ERDHI

Razer DeathAdder V2 X Gaming Mouse

4,990 L

 

Kontroll maksimal dhe lehtësi absolute përdorimi me Razer DeathAdder V2 X Gaming Mouse. Sensori optik 14000 DPI ofron saktësi dhe jetëgjatësia prej 60 milion klikimeve siguron performancë të gjatë. Me dizajn ergonomik, Razer™ HyperSpeed 2.4GHz wireless + Bluetooth® dhe 235 ore bateri, ky maus do jetë i pandashëm për ju.

Ka stok

SKU: DUN1964-B Modeli: RZ01-04130100-R3C1 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

RZ01-04130100-R3C1

Color

Black

General
Form Factor

Right-Handed

Connectivity

Razer™ HyperSpeed 2.4GHz wireless + Bluetooth®

RGB Light

None

Sensor

Optical

Programmable Buttons

7

Switch Type

2nd-gen Razer™ Mechanical Mouse Switches

Switch Lifecycle

60 Million Clicks

On-Board Memory Profiles

On-board DPI and keymap storage

Cable

None

Tilt Scroll Wheel

Gaming-grade tactile scroll wheel

Performance
Battery Life

UUp to 235 hours (2.4GHz), 615 hours (BLE) with included AA battery.
AA/AAA Hybrid battery slot (only one type at a time)

Max Sensitivity

14000 DPI

Max Speed

300 IPS

Max Acceleration

35

Mouse Feet

Undyed 100% PTFE mouse-feet

Dimensions and Weight
Dimension

127 x 70.1 x 42.7 mm

Weight

86-103 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer DeathAdder V2 X Gaming Mouse