Razer Kraken X Essential Wired Gaming Headset

4,990 L

 

Razer Kraken X  Essential Wired Gaming Headset janë dizenjuar posaçërisht për lojra, për të çuar eksperiencën tuaj të të luajturit në një nivel tjetër. Peshojnë shumë pak dhe janë aq te rehatshme sa nuk do i ndjeni fare gjatë kohës që luani. Razer Kraken X Essential prodhon tinguj të qartë dhe të balancuar. 

Ka stok

SKU: DUN1359-B Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

RZ04-02950100-R3C1

Color

Black

Frequency Response

20Hz – 20,000Hz

Impedance

24 Ω at 1kHz

Sensitivity

105dB ± 4 dB

Driver Size - Diameters (mm)

32 mm neodymium magnet

Earcups

Oval Ear Cushions

Earpads Material

Leatherette / Foam

Function

Noise Cancelling

Connection Type

Analog 3.5 mm

Cable Length

1.3 m / 4.27 ft + 2 m / 6.6 ft audio / microphone adapter adapter cable

Weight

300 g

Vocalism Principle

Dynamic

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Kraken X Essential Wired Gaming Headset

1 x Manual