OFERTA ONLINE

Redmi Buds 5

3,990 L

 

Redmi Buds 5 bllokojnë zhurmat e jashtme në nivel 99.5% duke ju ofruar audio të pastër në çdo vend dhe kohë, me mikrofona të dyfishtë tashmë do komunikoni qartë, dizajni ergonomik i bën mjaft të rehatshme dhe të qëndrueshme. Kufjet kanë jetëgjatësi deri në 10 orë por bashkë me kasën e tyre mund të argëtoheni deri në 40 orë dhe falë karikimit të shpejtë mund ti përdorni kufjet 2 orë më shumë me 5 minuta karikim.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2316E1

Color

Black, Blue, White

Noise Reduction Technology
Maximum Noise Reduction Depth

46dB

Background Noise Reduction

Up to 99.5%

Frequency Range for Noise Reduction

2kHz

Noise Reduction Modes

• Deep Noise Reduction
• Balanced Noise Reduction
• Mild Noise Reduction

Audio Performance
Dynamic Coil

12.4mm

Material

Titanium plated

Sound Adjustment

• Four-speed EQ adjustment
• Xiaomi Golden Ears Team Tuning

Modes

• Transparency Mode
• Vocal Enhancement
• Environmental Enhancement

Communication and Connectivity
Bluetooth Version

Bluetooth™ 5.3

Bluetooth Protocols

Bluetooth® Low Energy / HFP / A2DP / AVRCP

Communication Distance

10m

Dual Device Connection

Yes

Battery Life and Charging
Battery Life (Single Earphone)

10 hours (noise reduction off)

otal Battery Life (with Charging Box)

40 hours (noise reduction off)

Charging Interface

Type-C

Quick Charge

5 minutes for 2 hours of music

Call and Voice Features
Dual-Mic Calls

• Wind noise resistance algorithm
• Effective up to 6m/s wind speed

App Integration
App Support

Xiaomi Headphones App
• Earphone search
• Anti-loss reminders
• Mode adjustments
• Compatibility: Android, iOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Box

1 x Headphones

1 x  User Manual

1 x Type-C Charging Cable

3 x Pairs Ear Caps