Samsung Galaxy Note 10 Plus

28,990 L

 

Asnjë çast nuk është çasti i duhur për të qënë pa bateri, prandaj bateria inteligjente e Samsung Galaxy Note10+ ju siguron të mos mbeteni asnjëherë pa karikim. Me Note10 nuk do të keni vetë një aparat celular në dorën tuaj, por  do të keni një laptop (për nga memorja deri në 1 TB), dhe gjithashtu një aparat fotografik (me video dhe foto të një shkalle profesionale me efekte dhe precizion të lartë si asnjëherë më parë).

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2019

Color

Aura Blue, Aura Glow, Black

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

162.3 x 77.2 x 7.9 mm (6.39 x 3.04 x 0.31 in)

Weight

196 g (6.91 oz)

Build

Front glass, back glass

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,300 mAh

Charging

Fast charging 45W

Vendi i karikimit

Power bank/Reverse wireless charging, Qi wireless charging, USB Power Delivery 3.0, USB Type C

MEMORY
Ram

12GB

Memory Internal

256GB

Card slot

microSD, up to 1 TB

DISPLAY
Display Type

Dynamic AMOLED

Display Size

6.8"

Display Resolution

1440 x 3040 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 6

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 9825 (7 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G76 MP12

CAMERA
Main Camera

Quad (12MP, 12MP, 16MP, TOF 3D VGA )

Quad Details

12 MP, f/1.5-2.4, 27mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.1, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom
16 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1/3.1", 1.0µm, Super Steady video
TOF 3D VGA camera

Features Main

LED flash, auto-HDR, panorama

Video Main

2160p@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, dual-video rec., stereo sound rec., gyro-EIS & OIS

Selfie Camera

Single (10MP)

Single Details

10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3", 1.22µm, Dual Pixel PDAF

Features Selfie

Dual video call, Auto-HDR

Video Selfie

2160p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
32-bit/384kHz audio
Active noise cancellation with dedicated mic
Dolby Atmos sound
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, aptX

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

3.1, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Samsung DeX
ANT+
Bixby natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim