SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Wi-Fi & Sim (2024)

32,990 L

 

Samsung Galaxy Tab S6 Lite (Edicioni 2024) është një tablet elegant dhe i gjithanshëm 10,4 inç i krijuar për produktivitet, kreativitet dhe argëtim. Ai vjen me një stilolaps S për marrjen e shënimeve, vizatimin dhe modifikimin intuitiv të dokumenteve dhe përmban One UI 6.1 të Samsung për një përvojë të pandërprerë të përdoruesit. Mundësuar nga një procesor me tetë bërthama me 4 GB RAM, tableti ofron shumë detyra dhe lojëra pa probleme. Ai përfshin 64 GB memorie të brendshme, e zgjerueshme deri në 1 TB me një kartë microSD dhe ka një bateri 7040 mAh për përdorim afatgjatë. Tableti gjithashtu mbështet Samsung DeX për funksione të ngjashme me PC-në, altoparlantë të dyfishtë për zë gjithëpërfshirës dhe integrim pa probleme me telefonat inteligjentë Galaxy për komunikim të pandërprerë. Me sigurinë Samsung Knox, ky tablet është i sigurt dhe fleksibël, ideal për përdoruesit që kërkojnë një pajisje portative por të fuqishme për punë, studim ose kohë të lirë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Mint

Announced

2024

GENERAL
Dimensions

244.5 x 154.3 x 7 mm

Weight

467 g

Connectivity

4G / LTE, WiFi

Build

Glass front, aluminum back, aluminum frame

SIM

Nano-SIM

Display
Display Type

TFT LCD

Display Size

10.4 inches, 307.9 cm2 (~81.6% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1200 x 2000 pixels, 5:3 ratio (~224 ppi density)

PLATFORM
Operating system
CHIPSET

Exynos 1280

CPU

Octa-core (4×2.4 GHz & 4×2.0 GHz)

GPU

Mali-G68 MP4

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

8MP

Features Main

HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

SOUND
Speaker

Stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet Samsung S6 Lite

1 x Charging Cable
1 x Pen

1 x User Manual

Garancia e produktit

24 Muaj