SAPO ERDHI

SanDisk Extreme PRO microSDXC™ UHS-I CARD

3,990 L

 

Merrni shpejtësi ekstreme nga një kartë memorie microSDXC™ për transferim të shpejtë, performancë aplikacioni dhe 4K UHD. Ideale për telefonin inteligjent Android™, kamerat e ndryshme ose dronët, kjo kartë Extreme Pro microSD SDXC me performancë të lartë bën regjistrim video 4K UHD, Full HD video dhe foto me rezolucion të lartë. Karta e memories super e shpejtë SanDisk Extreme PRO microSDXC™ arrin shpejtësi leximi deri në 200 MB/s dhe shkruan deri në 90MB/s. Plus, është me vlerësim A2, kështu që ju mund të merrni performancë të shpejtë të aplikacionit për një përvojë të jashtëzakonshme smartphone.

Ka stok

SKU: ALB433 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Form Factor

microSDXC

Performance

Read up to 200 MB/s
Write up to 90 MB/s

Dimensions

microSDXC 10.92 x 14.99 x 1.02 mm
SD adapter 24 x 32 x 2.1 mm

Operating Temperature

-25C° to 85C°

Storage Temperature

-40C° to 85C°

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk SDSQXCD 128G-GN6MA Memory Card