BEST DEALS

Segway Ninebot KickScooter MAX G2

79,990 L

 

Ninebot KickScooter MAX G2 ofron një përzierje të jashtëzakonshme të komoditetit dhe performancës, i krijuar për moshën 14 vjeç e lart me një peshë maksimale prej 120 kg. Me një distancë të jashtëzakonshme deri në 70 km, me një kënd mbresëlënës ngjitjeje prej 22%, MAX G2 përmban amortizatorë hidraulik përpara dhe amortizatorë të dyfishtë të pasme me susta për thithjen e përmirësuar të goditjeve. Rezistenca e tij ndaj ujit IPX5 mbron nga elementët, ndërsa kapaciteti i baterisë 551 Wh, së bashku me një sistem të zgjuar të menaxhimit të baterisë, mbështet shpërndarje efikase dhe të besueshme të energjisë. Me një fuqi dalëse 450 W dhe një fuqi maksimale prej 1000 W përmes rrotës së pasme, së bashku me një sistem kontrolli të tërheqjes për stabilitet, ky skuter garanton një udhëtim të qetë dhe emocionues. Gomat pneumatike me xhel brënda RideyLONG™ sigurojnë qëndrueshmëri, ndërsa veçoritë e lidhjes përfshijnë monitorimin e aplikacioneve dhe pajtueshmërinë me Bluetooth.

Ka stok

SKU: CNG3803-B Modeli: Max G2 Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
20 g/kg
Brand
Color

Black

Model

Max G2

Rider
Minimum Age

14+ Years

Max. Rider Weight

120 kg

Parameters
Range

Up to 70 km

Typical Range

Up to 50 km

Max Speed

25 Km/h

Climbing angle

Up to 22%

Shock absorption

Hydraulic front suspension and double spring rear suspension

Water resistance

IPX5

Battery
Battery Capacity

551 Wh (15300 mAh)

Smart Battery Management System

Yes

Charging time

Approx. 6 hours

Motor
Power Output

450 W

Maximum Power

900 W

Wheel Drive

Rear Wheel

Traction Control System (TCS)

Yes

Brakes
Brake

Electronic brake (back) and drum brake (front)

Lights
Light

Front (2.1 W high power) and Rear LED lights

Rear Brake Light

Yes (Flashing)

Integrated Indicators

Yes, front and rear

Tyres
Tyres Type

RideyLONG™ Self-sealing pneumatic tubeless tyres

Tyres Size - Front

254 mm / 10 inch

Tyres Size - Rear

254 mm / 10 inch

Connectivity
App Monitor

Yes

Bluetooth

Yes

Apple Find My

Yes

Other Characteristics
Folding Mechanism

Easy Folding

Info Display

Full coloured info dashboard display

Information on LED Screen

Colour LED (speed, remaining power, modes, maintenance, bluetooth connection, left/right direction indicator)

Riding Modes

3 riding modes (Eco, Drive, Sport

Certified reflectors

Yes (front, rear and side E-MARK reflectors)

Dimensions and Weight
Dimensions

Folded : 1210 x 570 x 605 mm
Un-Folded : 1210 x 570 x 1264 mm

Weight

24.3 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

1 Muaj