Sony PS5 Dragon Ball Z: Kakarot

4,990 L

 

Jetoni historinë e Gokut dhe luftëtarëve të tjerë të Z në lojën Dragon Ball Z: Kakarot. Përtej betejave epike përjetoni jetën në botën Dragon Ball Z ndërkohë që luftoni , peshkoni  dhe trajnoheni me Gokun, Gohan, Vegeta dhe të tjerët. Eksploroni hapësira dhe aventura të reja ndërsa përparoni në lojë dhe formoni lidhje të forta me heronjtë e tjerë nga universi Dragon Ball Z.

Ka stok

SKU: DUN2058 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Platform

PS4, PS5

Release

1/13/2023

Publisher

Bandai Namco Entertainment America Inc.

Genre

Action, Adventure, Role Playing Games

Voice

English, Japanese

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Dragon Ball Z: Kakarot