SAPO ERDHI

Sony PS5 Marvel’s Midnight Suns Legendary Edition

6,990 L

 

Ti je gjahtari, një vrasës legjendar i demonëve me një të kaluar misterioze… dhe sekrete që duhet të zbulosh ende. Krijoni skuadrën e përsosur dhe personalizojini ato, duke shpalosur aftësitë dhe sulmet e tyre për të shkatërruar fushën e betejës.

Ka stok

SKU: ABT186 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
END OF SUMMER
Ofertë!

PS5 Sony Playstation 5 Disc Edition

49,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 12%
Ofertë!

PS5 DualSense Wireless Controller – White

7,490 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Platform

PlayStation 5

Game type

Strategy

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Marvel’s Midnight Suns Legendary Edition