SAPO ERDHI

Sony PS5 Grand Theft Auto V

3,490 L

 

Filloni tregëtinë në GTA Online. Zgjidhni një prej bizneseve të ofruara, motorrist, ekzekutiv, pronar klubi nate ose kontrabandist dhe filloni të grumbulloni prona, mjete dhe armë për të luftuar dhe zgjeruar biznesin tuaj.

Ka stok

SKU: ABT223 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Platform

PS5

Publisher

Rockstar Games

Genre

Action, Adventure

Voice

English

Screen Languages

Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French (France), German, Italian, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Grand Theft Auto V