Tp-Link 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch

16,990 L

 

I krijuar për rrjetet e bizneseve të vogla dhe të mesme që kërkojnë menaxhim të thjeshtë të rrjetit. Administratorët e rrjetit mund të monitorojnë në mënyrë efektive trafikun përmes veçorive të Port Mirroring, Loop Prevention dhe Cable Diagnostics.

Ka stok

SKU: NESWI0037 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Standards and Protocols

IEEE 802.3i,
IEEE 802.3u,
IEEE 802.3ab ,
IEEE 802.3x

Interface

24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

Network Media

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)

Fan Quantity

Fanless

Physical Security Lock

No

Power Supply

100-240VAC, 50/60Hz

Power Consumption

Maximum: 13.1W (220V/50Hz)

Dimensions ( W x D x H )

11.6*7.1*1.7 in.
(294*180*44 mm)

Mounting

Rack Mountable

Max Power Consumption

13.62W(220V/50Hz)

Max Heat Dissipation

46.44BTU/h

Switching Capacity

48Gbps

Packet Forwarding Rate

35.7Mpps

MAC Address Table

8K

Jumbo Frame

10KB

Green Technology

Yes

Transfer Method

Store-and-Forward

Environment

Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉);
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing;
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch
1 x Power Cord
1 x Installation Guide
1 x Rackmount Kits
1 x Rubber Feet