SAPO ERDHI

TP-LINK 4G LTE Mobile Wi-Fi M7000

5,990 L

 

Qëndroni të lidhur me internet të shpejtë kudo të ndodheni me M7000. Ajo suporton gjeneratën e fundit 4G FDD/TDD-LTE duke ju mundësuar një lidhje të qëndrueshme në çdo vend. Shijoni video HD pa ngecje, shkarkim të dhënash apo biseda me video të qartë dhe stabël.

Ka stok

SKU: CNG4057-B Modeli: M7000 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M7000

Color

Black

HARDWARE FEATURES
Interface

1 micro USB port for power supply
1 SIM card slot

Button

Power Button, Reset Button

Power Supply

Internal 2000 mAh Rechargeable Battery
External 5V/1A

Network Type

4G: FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20
(2100/1800/850/2600/900/800 MHz)
TDD-LTE B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz)
3G: HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B5/B8(2100/850/900 MHz

Data Rates

DL: 150 Mbps, UL: 50 Mbps

Antenna

Internal Antennas

LED Display

Wi-Fi status, Internet connection status, Battery status

WIRELESS FEATURES
Wireless Speeds

Up to 300 Mbps

Frequency

2.4 GHz

Reception Sensitivity

11b 11Mbps: -87.5dBm;
11g 54Mbps: -74dBm;
11n HT20 MCS7: -70dBm;
11n HT40 MCS7: -68dBm;

Transmit Power

<20dBm

Wireless Security

Support WPA-PSK/WPA2-PSK,Wireless MAC Filtering, Enable/Disable SSID Broadcast

DHCP

Server, Client, DHCP Client List

Additional Specifications
System Requirements

Windows 10/8/7/vista/XP, Mac OS, Android, iOS, Windows Phone

RNDIS Support

No

Environment

Operating Temperature: 0℃~35℃ (32℉ ~95℉)
Storage Temperature: -20℃~60℃ (-4℉ ~140℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

DIMENSIONS AND WEIGHT
Dimensions

94 × 56.7 × 19.8 mm

Weight

300 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mobile Wi-Fi M7000
1 x Micro USB Cable
1 x 2000 mAh Battery
1 x Quick Installation Guide