Universal 7 Inch Tablet Case

1,000 L

 

Mbrojtje e plote e tabletit tuaj. Ky kover është i përshtatshëm për tableta me madhësi 7 inch. I mbron ato nga gervishtjet dhe përplasjet.

Ka stok

SKU: DKM138 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Brown, Black

Size

7 inch

Compatibility

7 Inch tablets

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cover