Microsoft Surface Go Type Cover

7,990 L

 

Kover per Surface i cili e shnderron ate ne nje laptop me tastiere te tipit QWERTY. Eshte i trashe 0.2″ dhe pershtatet ne kende te ndryshme.

Ka stok

SKU: DUN657-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

Compatibility

Surface Pro
Surface Pro 6
Surface Pro 4
Surface Pro 3

Interface

Magnetic

Sensors

Accelerometer

Dimensions

11.6 x 8.54 x 0.2" (295 x 217 x 5 mm)

Weight

0.68 lb (310 g)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim