Xiaomi Mi Wireless Quick Charger Type C (20W)

3,990 L

 

I pajisur me mbrojtje ndaj mbinxehjes dhe qarkut te shkurter. Karikues wireless i cili ju siguron karikim te shpejte dhe te sigurte. Karikim deri ne 20W per Xiaomi Mi9, ndersa pajisjet e tjera qe suportojne karikimin wireless deri ne 10W.

Ka stok

SKU: DUN547 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Compatible with

iPhone X/ 8/ XS / XR / XS MAX or any other Qi Standard Wireless Charging Devices

Color

White

Material

PC

Input

1.35A

Output

20W(Max)

Weight

0.1000 kg

Dimensions

10.00 x 10.00 x 1.80 cm / 3.94 x 3.94 x 0.71 inches

Type

Wireless Charger

Feature

– Compact size and light weight, portable and easy to carry
– Intelligent circuit cutting, avoid overcharging, protect phone battery
– LED indicator light shows the working state at the real time
– 20W only supports Xiaomi Mi9, other devices up to 10W
– Compatible with iPhone X/ 8/ XS / XR / XS MAX or any other Qi Standard Wireless Charging Devices

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Wireless Quick Charger Type C (20W)