USB Male To Type-C Female Adapter

790 L

 

Me dizajn minimalist, ngjyrë të kuqe dhe materiale rezistente ky adapter do jetë një aksesor mjaft i rëndësishëm për këdo. Pavarësisht përmasave ju ofron karikim dhe transmetim të shpejtë.

Ka stok

SKU: CNG1942-R Modeli: GP-90 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Red

GENERAL
Features

Charging, transmission

Material

Aluminium alloy

Interface

USB 3.0 to Type-C 3.0

Dimensions and Weight
Dimensions

20 x 10 x 5 mm

Weight

20 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB Male To Type-C Female Adapter