Gembird Digital to Analog Audio Converter

2,500 L

 

Urë lidhëse ndërmjet audios analoge dhe digjitale. Transmetues elektromagnetik pa zhurma. Instalohet lehtë.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Input

1 x RCA (Coaxial); 1 x Toslink

Output

2 x RCA audio (L/R)

Power supply

5 V DC up to 2 A

Power consumption

0.5 W max

Operating temperature

0 – 70

Dimensions

51 x 41 x 26 mm

Net weight

78 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim