SAPO ERDHI

ViewSonic Monitor VP2768, 27″

39,990 L

 

ViewSonic VP2768-4K është një monitor profesional 27 inç, i njohur për rezolucionin e tij 4K UHD dhe saktësinë e ngjyrave, duke u kujdesur për dizajnin grafik dhe krijimin e videove. Paneli i tij IPS siguron kënde të gjera shikimi dhe pamje vibrante. Kalibruar nga fabrika për saktësi, ai mbështet hapësira të ndryshme ngjyrash. Me opsione të gjithanshme të lidhjes dhe një mbështetëse të rregullueshme, ofron fleksibilitet dhe rehati ergonomike. Kornizat e hollë dhe pajtueshmëria me montimin VESA kontribuojnë në dizajnin e tij modern, ndërsa veçoritë si filtri i dritës blu përmirësojnë mirëqenien e përdoruesit gjatë përdorimit të zgjatur.

Ka stok

SKU: MON138-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

VP2768

Color

Black

Best for

Business

DISPLAY
Display Size

27"

Panel Type

IPS-Type LCD

Aspect Ratio

16:9

Resolution

3840 x 2160

Maximum Brightness

350 nits / cd/m2

Contrast Ratio

1300:1

Dynamic Contrast Ratio

20,000,000:1

Response Time

7 ms (Overdrive)

Bit Depth / Color Support

10-Bit (1.07 Billion Colors)

Viewing Angle (H x V)

178° x 178°

Pixels Per Inch (ppi)

163 ppi

Look-Up Table

14-Bit

Finish

Anti-Glare / Matte

Hardness Rating

3H

Environmental
Operating Temperature

0 to 40°C

Operating Humidity

20 to 90%

AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Power Adapter Type

Internal

Height Adjustment

130 mm

Rotation Adjustment

180° (-90 to 90°)

Swivel Adjustment

120° (-60 to 60°)

Mounting-Hole Pattern

100 x 100 mm

Lock Slot

Yes, Kensington

Dimensions & Weight
Dimensions

61.3 x 35.34 x 5.03 cm

Weight

4.2 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor