END OF SUMMER

Wanbo Smart Projector T2 Max

21,990 L

 

Video projektor Wanbo T2 Max është një projektor portabël 4K me sistem Android 9.0, i cili mundëson filma dhe vidjo pa fund nga Netflix dhe Youtube me shpejtësi maksimale. Përmasat e tij të vogla mundësojnë transportim shumë të thjeshtë për të patur kinemanë gjithmonë me vete. Gjithashtu, projektori është lehtësisht i lidhshëm me Wi-Fi.

Ka stok

SKU: CNG3218-W Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

END OF SUMMER

Xiaomi Smart Projector 2 Pro

99,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Projector operating system

Google Android TV 9.0

Display technology

LCD

Brightness

LED

Resolution

1920 x1080 px

Projection size

40-120 inches

Lamp life

20,000 hours

Bluetooth version

4.0

Ram

1 GB

Rom

16GB

Contro

Hang + Bluetooth

Projector viewing distance

2-4m

Size

110 x 140 x 150mm

Weight

900 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x T2 MAX home theater projector

1 x Remote control

1 x Cable

1 x Manual