Xiaomi Mi Electric Shaver S301

4,990 L

 

Makine rroje nga Xiaomi. Me tehe të dyfishtë për një pastrim më të mirë në kohë më të shkurtër se produktet me një teh. Pajisur me motor të fuqishëm me një çip smart i cili menaxhon lëvizjen dhe shpejtësinë e kokës sipas sipërfaqes për të siguruar një pastrim sa më komfort dhe eficient. Zotëron dy nivele shpejtësie si dhe një ekran LED i cili tregon informacionet e nevojshme gjatë përdorimit si shpejtësia, bateria, etj. Pastrohet mjaft lehtë, mund të përdoret në të njomë ose të thatë sipas preferencave tuaja dhe përmasat kompakte e bëjnë lehtësisht të transportueshme për ta marrë me vete kudo të udhëtoni.

Ka stok

SKU: CNG4178-B Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

S301

Specifications
Charging port

Type-C

Operating voltage

3.7 V⎓

Operating power

3W

Charging time

Approx. 2h

IP rating

IPX7

Input

5V⎓1A

Dimensions and Weight
Dimensions

164.9 x 62.8 x 66 mm

Weight

Aprox. 370 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Shaver 
1 x Charging cable 
1 x Cleaning brush 
1 x User manual 
1 x Warranty notice