Xiaomi Electric Kettle 2

5,990 L

 

Ibrik nga Xiaomi me kapacitet 1.7 litër. Ka avantazhet e rezistencës ndaj ndryshkut, anti-shkallëzimit, dhe pastrimit të lehtë. Pamja e përmirësuar, i lehtë dhe i përshtatshëm në përvojën e përdoruesit. Doreza e rrumbullakët siguron një kapje të rehatshme.

Ka stok

SKU: DUN1515-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

25,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Material

stainless steel

Rated voltage

220V-240V

Rated frequency

50-60Hz

Rated power

1,800W

Capacity

1.7 liters

Product Size

227 x 158 x 262 mm

Product weight

1.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Kettle
1 x Power Base
1 x User Manual