Xiaomi Mi Smart Tower Fan

9,990 L

 

Ventilator Smart Tower nga Xiaomi. Krijon një fllad të butë, të ndryshueshëm. Avantazhi kryesor vjen nga motori DC me frekuencë të ndryshueshme, i cili redukton zhurmën dhe kursen energji. Qarkullimi i ajrit largon shpejt nxehtësinë e verës. Zhurma e ulët dhe era e ftohtë, ju lejojnë të flini mirë. Me zhurmën e ulët deri në 34,6 dB(A), ai mund të funksionojë pa probleme dhe në heshtje, duke sjellë një gjumë freskues për gjithë natën. Me Google Assistant dhe altoparlantin Alexa, mund ta ndizni dhe ta komandoni nëpërmjet zërit.

Ka stok

SKU: DUN1499-W Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Product model

BPTS01DM

Gross weight

5.3kg

Net weight

4.3kg

Rated voltage

100-240V

Rated power

22W

Rated frequency

50/60Hz

Type

Columnar type

Noise

≤63dB(A)

Dimensions

310 x 310 x 1111 mm

Power cord length

1.6m

Wireless connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Tower fan body x1

Front base x1

Rear base x1

M5 screws x2

Special spanner x1

User manual x1