Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Type A to Type C Cable

490 L

Kurseni: 500 L

Kabllo Type-A në Type-C nga Xiaomi. Ka një gjatësi prej 100 centimetrash dhe ju ofron kalim të shpejtë dhe shumë të sigurt të të dhënave. Suporton karikim të shpejtë dhe është i përshtatshëm për një shumllojshmëri pajisjesh si laptop, table, celularë etj.

Ka stok

SKU: DUN1257-W Modeli: SJX14ZM Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

INPUT PORT

USB 2.0 (Type A)

OUTPUT PORTS

USB Type C

Output

5V 3A

CABLE LENGTH

100cm

PRODUCT MATERIALS

TPE

Weight

20g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Type A to Type C Cable