OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum E10C

17,990 L

 

Mi Robot Vacuum E10C, me 4 nivele të ndryshme për pastrim të thellë të çdo grimce pluhuri dhe papastërtie, me bateri 2600 mAh e cila zgjat deri në 110 minuta në modalitet standard, ndërtuar me materiale premium për rezistencë dhe performancë maksimale, me 3 opsione pastrimi për tju përshtatur çdo dyshemeje si dhe dizajn të hollë duke bërë të mundur pastrimin edhe në sipërfaqe të ngushta. Me E10C pastrimi është më i lehtë se kurrë.

Ka stok

SKU: CNG4048-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum E10

17,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Plus

24,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop S10

24,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

E10C

Color

Black

General
Rated power

35W

Rated voltage

14.4V⎓

Charging voltage

20V⎓

Battery capacity

2500mAh (rated capacity)
2600mAh (nominal capacity)

Charging dock
Charging dock model

CDZB112

Rated input

20V⎓ 0.6A

Rated output

20V⎓ 0.6A

Dimensions and Weight
Dimensions

146×122×87.5mm

Net Weight (with Accessories)

3.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Main unit

1 x Main brush

1 x 2-in-1 water tank and dust container

1 x Side brush

1 x Brush cover

1 x Pad

1 x Mop frame

1 x Power adapter

1 x Charging dock

1 x Cleaning brush

1 x User manual