Xiaomi Precision Screwdriver Kit

1,690 L

 

Set kaçavidash me trajtim të veçantë anti ndryshk për një jetgjatësi sa më të madhe dhe efikasitet më të besueshëm. Seti është i futur në kuti alumini e cila në brëndësi është me magnete të cilët ndihmojnë që kaçavidat të qendrojnë në vendin e tyre.

Ka stok

SKU: DUN1018-B Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Dimensions

168mm x 67mm x 17mm

Weight

280g

Maximum Torque

2 N-m

Handle & Case Material

Aluminium

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Precision Screwdriver Kit