SAPO ERDHI

Xiaomi Smart Standing Fan 2

6,990 L

 

Freskuese Xiaomi me freskim natyral si kurrë më parë. Sekreti qëndron tek shtresa e dyfishtë me krahë 7+5. Te dyja shtresat rrotullohen njëkohësisht, duke rritur qarkullimin e ajrit për freski më të fuqishme. Falë rrezes së madhe freskuesja mundëson freski 3 dimensionale. Mund ta ndryshoni metodën e freskisë sipas dëshirës qoftë ajo natyrale apo e fuqishme. Ndryshimin mund ta bëni fare lehtë përmes aplikacionit Mi Home app. Freskuesja përdor një motor me tela bakri DC, i cili ka efikasitet më të lartë operimi dhe jetëgjatësi më të gjatë se një motor me tela alumini. Gjithashtu ju mund ta kontrolloni këtë freskuese me anë te komandave me zë.

Ka stok

SKU: CNG3642-W Modeli: BPLDS02DM Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

BPLDS02DM

Color

White

General
Airflow

20m³/min

Noise emission

≤58dB(A)

Rated frequency

50/60Hz

Rated voltage

100–240V

Rated power

15W

Dimensions & Weight
Dimensions

343 × 330 × 1000mm

Weight

3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Extension pole

1 x Base

1 x Fan blade knob

1 x Rear hood knob

1 x Motor + Body

1 x Fan components (front cover, fan blades, rear cover)

1 x Special wrench

1 x Fan cover screw

1 x Power cord

1 x Instruction manual