Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock

1,990 L

 

Temperatura dhe lagështia janë të lidhura ngushtë me shëndetin e frymëmarrjes, alergjitë, shëndetin e lëkurës dhe një sërë kushtesh të tjera shëndetësore. Monitorimi dhe rregullimi i temperaturës dhe lagështisë në çerdhe, dhoma gjumi, dhoma për kafshët shtëpiake, zyra dhe dhoma të tjera në shtëpinë tuaj mund të ndihmojë në përmirësimin e komoditetit tuaj dhe mbrojtjen e shëndetit të anëtarëve të familjes dhe kafshëve shtëpiake.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Temperature measurement range

0°C–60°C

Material

ABS, PC

Wireless connection

Bluetooth Low Energy 5.0

Product dimensions

110mm x 55mm x 10.1mm

Battery model

CR2032 (x2, must be purchased separately)

Humidity measurement range

0%–99% RH

Product net weight

57g

Time display mode

12-hour / 24-hour

Operating voltage

DC2.5V–3V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock x 1
Bracket x 1
Wall mount x 1
Flexible magnet x 1
User manual x 1
Warranty card x 1