Xiaomi Mi Smart Light Sensor Detection

2,490 L

 

Sensor drite nga Xiaomi i cili sherben per nje ndriçim me të mire ne ambjentet tuaja. Perdoret duke u lidhur me Mi Smart Home Hub, pajisje inteligjente e kontrollit të shtëpisë që mund të lidhet me pajisjet inteligjente Wi-Fi, Zigbee dhe Bluetooth. Sensori eshte rezistent ndaj ujit dhe temperaturave te larta.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Wireless Protocol

Zigbee 3.0

Battery

CR2450

Working Temperture

-10℃-50℃

Working Humidity

0%-95%RH, non-condensing

Examination Range

0-83000lux

Dimensions

0.40 x 0.40 x 0.12 cm

Weight

Approx. 0.050 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Xiaomi Mijia Zigbee3.0 Smart Home Light Sensor
    1 x User Manual