Brother Black and White Printer HL-1112E

13,990 L

 

Nxitoni të bëni tuajin PRINTERIN BROTHER HL-1112E me të gjithë parametrat e duhura dhe cilësi premium. Karakterizohet nga kostoja e ulët e printimit, nga përmasat kompakte dhe dizajni elegant.  I përshtatshëm për në shtëpi ose biznese të vogla.

Ka stok

SKU: PRLAS0017 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
General
Color

Black/White

Model

HL-1112E

Printer Type

Laser

Print Method

Electrophotographic Laser Printer

Memory Capacity
Standard

1 MB

Power Source

220 – 240 V AC 50/60Hz

Power Consumption (Average)
Peak

Approx. 1056 W

Printing

Approx. 380 W at 25 ° C

Ready

Approx. 40 W at 25 ° C

Deep Sleep

Approx. 0.5 W

Power Off

Approx. 0.28 W

Dimension (W x D x H)

340 x 238 x 189 mm

Weights (with consumables)

4.5 kg

Noise Level
Sound Pressure

Printing LpAm = 51 dB (A)

Sound Power

Printing LWAd = 6.60 B (A)

Temperature
Humidity
Operating

20 to 80% (without condensation)

Storage

10 to 90% (without condensation)

Interface
USB

Full-Speed USB 2.0
It is recommended you use a USB 2.0 cable (Type A/B) that is no more than 2.0 metres long.

Print media
Paper Type

Plain paper, Recycled paper

Paper Size

A4, Letter, Legal, Folio

Paper Weight

65 to 105 g/m2

Maximum Paper Capacity

Up to 150 sheets of 80 g/m2 Plain paper

Face-Down Output Tray

Up to 50 sheets of 80 g/m2 Plain paper (face-down delivery to the face-down output paper tray)

Printer
Resolution

Up to 600 × 600 dpi (2400 × 600 dpi with Resolution Control)

Single side print

Up to 20 ppm (A4 size)
Up to 21 ppm (Letter size)

First Print Time

Less than 10 seconds at 23 ° C / 230 V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer

1 x Power cord

1 x Product safety guide

1 x Software disc

1 x Quick installation and setup guide