SAPO ERDHI

Adapter All In One UTA-931L

390 L

 

Adaptor universal UTA-931L është një shoqërues udhëtimi shumë i gjithanshëm dhe i sigurt, duke ofruar një dizajn unik prizë me një mekanizëm të lehtë për t’u përdorur me butona për kyçje dhe shkyçje. Ky adaptor mbulon mbi 150 vende me sistemin e tij, duke akomoduar llojet e prizave AUS, SHBA, BE dhe MB, duke e bërë atë ideal për udhëtime. Ai ka një cilësi të jashtëzakonshme dhe mban çertifikatat CE dhe ROHS për siguri dhe pajtueshmëri të shtuar. I krijuar nga materiale të qëndrueshme si bakri dhe ABS me cilësi të lartë, ky adaptor siguron shpërndarje të shpejtë të nxehtësisë dhe performancë afatgjatë.

Ka stok

SKU: DUN1790-W Modeli: UTA-931L Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

Model

UTA-931L

Electrical Ratings
Rated Voltage

250V AC

Rated Current

10A

Material
Housing Material

Polycarbonate

Metal Material

Solid Copper

Compatibility
Compatible

Over 150 Countries

Safety and Compliance
Certification

CE and ROHS approved

Dimensions & Weight
Dimensions

7 x 5 x 4 Cm

Weight

100 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adapter

1 x Manual