OFERTA ONLINE

Apple Watch Series 9 41MM

34,990 L

 

Apple Watch Serie 9 41MM, performancë si asnjëherë më parë me çip Apple S9, me shpejtësi 60% më të lartë se çipi Apple S8, me ekran të qartë dhe ndriçim deri në 2000 nits, me një sërë sensorësh për monitorimin e shëndetit tuaj dhe jo vetëm, bateri jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe jetëgjatë, ndërtuar me materiale premium, me trup statik dhe me rezistencë të lartë, opsione të reja dhe dizajn estetik sic Apple di ta realizoje më së miri.

Ka stok

SKU: CNG3928-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro

48,990 L57,990 L
 

Apple iPhone 13 Pro Max

57,990 L61,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Midnight

Watch Size

41mm

Network
Technology

N/A

Body
Dimensions

41 x 35 x 10.7 mm

Weight

31.9 g

Build

Glass front, ceramic/sapphire crystal back, aluminum frame

WR100

50m Water Resistant

ECG

ECG Certified (Region Dependent SW Application; HW Available on all Models)

Display
Size

1.69 inches

Resolution

430 x 352 pixels (~326 ppi density)

Protection

Sapphire Crystal Glass

Platform
OS

watchOS 10

Chipset

Apple S9

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card Slot

No

Rom

64GB

Sound
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

• Accelerometer
• Gyro
• Heart rate
• Barometer
• Always-on altimeter
• Compass
• SpO2
• VO2max
• Temperature (Body)

Battery
Type

Li-Ion 282 mAh, non-removable

Charging

Wireless Fast Charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Apple Watch Serie 9 41MM

1x Sport Band

1x Magnetic Fast Charger

1x Manual