SAPO ERDHI

Baseus Type-C to Lightning 20W Cable

990 L

 

Fishë për Iphone nga Baseus me thurje najloni për rezistencë dhe qëndrueshmëri maksimale. Me portë Type-C to Lightning dhe shpejtësi transmetimi 480 Mbps. Me gjatësi 1 metër dhe siguri maksimale gjatë karikimit.

Ka stok

SKU: CNG4791-B Modeli: CATLGD-01 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CATLGD-01

Color

Black

Cable Size

1m

Interface

Type-C to Lightning

Output Current

Max 20W PD

Transmission rate

480Mbps

Material

High density nylon braided cable, ABS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Type-C to Lightning 20W Cable

1 x Manual