Gembird HDMI Splitter, 2 Ports

1,990 L

 

Splitter me 3 porta nga Gembird  për dërgimin e sinjalit HDMI në 2 monitor, projektor ose televizorë të ndryshëm. Cilësi të lartë trasmetimi të audios dhe figurës.

Ka stok

SKU: ALB188 Modeli: DSP-2PHA-03 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Ports

one input receptacle, 2 output HDMI output receptacles, 19 pin (A)

Interface standard

HDMI + HDCP v.1.4 (compatible with all HDMI versions)

Video formats

HDMI (480p/576i/576p/720p/1080i/1080P)

Supports Blue-Ray

24/50/60fs/HD-DVD/xvYCC, audio DTS-HD/Dolby-trueHD/DTS/Dolby-AC3/DSD/HD(HBR)

Signal retiming

Support

Working distance

up to 20 m at AWG26 HDMI cable (at 4K resolution – 8 m input max, up to 12 m output)

Video amplifier

0.5…1.0 Vp-p, up to 225 MHz bandwidth, DDC signal 5 Vp-p

Power adapter specs

5 V DC, 1 A

Dimensions

70 x 60 x 20 mm

Net weight

0.12 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Splitter