Baseus USB to Type-C Cafule Cable

490 L

 

Kabllo nga Baseus për karikimin ose kalimin e të dhënave me portë USB to Type-C. Ka gjatësi 1 m, karikim të shpejtë dhe përbëhet prej materialeve me cilësi të lartë duke siguruar jetëgjatësi.

Ka stok

SKU: CNG4098-B Modeli: CATKLF-BG1 Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CATKLF-BG1

Color

Black

Cable Size

1m

Interface

USB to Type-C

Output Current

3A

Transmission rate

480Mbps

Material

Aluminium Alloy+TPE+High-density Nylon Braided Wire

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus USB to Type-C Cafule Cable

1 x Manual