SAPO ERDHI

Be Quiet! PURE LOOP 2 FX 360mm Cooler

16,490 L

 

Me fuqinë e saj të jashtëzakonshme ftohëse, kjo njësi siguron kontroll optimal të temperaturës edhe gjatë detyrave të vështira. Përfshirja e tre ventilatorëve Light Wings 120 mm PWM me shpejtësi të lartë jo vetëm që garanton presion superior të ajrit, por gjithashtu prezanton ndriçim të gjallë ARGB, me 18 LED për estetikë të personalizueshme. Pompa PWM funksionon në heshtje, duke lejuar shpejtësi të rregullueshme për të akomoduar si modalitetin e heshtur ashtu edhe atë të fuqishëm. ARGB-PWM-Hub lehtëson sinkronizimin e deri në 6 ventilatorëve PWM dhe 6 komponentëve ARGB, duke thjeshtuar menaxhimin e kabllove dhe duke kontribuar në një brendshme të organizuar. Për më tepër, dizajni elegant, elementët e stilit të aluminit dhe një portë mbushëse lehtësisht e aksesueshme me një shishe ftohës të përfshirë për Pure Loop 2 FX 360mm, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për përdoruesit që kërkojnë performancë mbresëlënëse ftohjeje.

Ka stok

SKU: ECM647 Modeli: BW015 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

BW015

Compatibility
Socket compatibility Intel

1700 / 1200 / 2066 / 1150 / 1151 / 1155 / 2011(-3) Square ILM

Socket compatibility AMD

AM5 / AM4

General
Noise level (dB(A)) @ 50% / 75% /100% rpm

20.1 / 28.3 / 34.0

Number of fans

3

Lighting Connector

3-pin 5V Adressable

Tube length (mm)

400

Pump specifications
Pump speed (rpm)

5500

Pump adjustable (rpm)

4000 – 5500

Pump connector

4-pin PWM

Fan specifications
Fan model

3x Light Wings 120mm PWM high-speed

Fan dimensions (mm)

120 x 120 x 25

Speed @ 100% PWM (rpm)

2500

Airflow at 100% PWM / 12V (CFM / m3/h)

52.3 / 88.9

Air Pressure at 100% PWM / 12V (mm H2O)

2.6

Bearing technology

Rifle

Motor technology

4-pole fan motor

Rated Voltage (V)

12

Input current (A)

0.45

Input power (W)

5.4

Connector

4-pin PWM

Cable length (mm)

500

Lifespan (h / 25°C)

60,000

Radiator specifications
Dimensions (L x W x H), (mm)

120 x 397 x 27

Radiator material / finish

aluminum / black spray painted

Base material / finish

copper / nickel plated

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim