Beltou 3 In 1 Charging Cable

790 L

 

Karikues nga Beltou për pajisje me portë Lightning, Type-C dhe Micro. Nuk do të keni më probleme me kabllo të shumtë pasi Beltou ju mundëson një kabllo të vetëm me shpejtësi të lartë karikimi dhe rezistent.

 

Ka stok

SKU: CNG2905-W Modeli: S23 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Përmasa
150 cm
Brand
Color

White

Model

S23

General
Function

• Charging
• Data Sync

Connector

• Lightning
• Type-C
• Micro

Power

100W

Dimensions & Weight
Dimensions

185 x 90 x 30 mm

Weight

66.6 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Beltou 3 In 1 Charging Cable