Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Tab 18 12″, 8GB, 256GB

26,490 L

Kurseni: 6,500 L

Blackview Tab 18 është një tablet që ofron një përzierje të jashtëzakonshme fuqie dhe shkathtësie. Duke pasur një ekran të gjerë 12 inç 2.4K me emetim të reduktuar të dritës blu, tableti ofron një përvojë vizuale gjithëpërfshirëse. Mundësuar nga MediaTek Helio G99 dhe me 8 GB RAM, ai siguron kryerje të pandërprerë me shumë detyra dhe performancë efikase. Modaliteti inovativ i PC Mode 2.0 i tabletit ofron një përvojë të ngjashme me laptopin me komoditetin e ekranit me prekje. Tableti shkëlqen në fotografinë me një kamerë të pasme 16MP dhe një kamerë selfie 8MP AI, të dyja duke shfaqur algoritme të avancuara. Përvoja audio është e mundur nga 4 altoparlantët Harman Kardon® me Harman AudioEFX® 2.0. Me veçori të menduara si “Ngarkimi paraprak inteligjent”, një bateri 8800 mAh që mbështet karikim të shpejtë 33 W dhe mbështetje të dyfishtë 4G, Blackview Tab 18 është një zgjidhje gjithëpërfshirëse për një mënyrë jetese më të zgjuar dhe produktive.

Ka stok

SKU: BLK31-GR Modeli: Tab 18 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Blackview Tab 16 11″, 8GB, 256GB

18,490 L
Kurseni: 8,500 L
- 15%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Blackview Tab Active 6 10.1″, 8GB, 128GB

19,990 L
Kurseni: 3,500 L
- 30%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Blackview Tab 13 Pro 10.1″, 8GB, 128GB

16,490 L
Kurseni: 7,000 L
- 31%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Blackview Tab Active 8 10.36″, 6GB, 128GB

19,990 L
Kurseni: 9,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

277.6 x 173.2 x 7.9 mm

Weight

632 g

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Display Type

IPS LCD, 350 nits

Display Size

12.0 inches, 409.9 cm2 (~85.2% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1200 x 2000 pixels, 5:3 ratio (~194 ppi density)

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio G99 (6nm)

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MC2

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

Card Slot

microSDXC

CAMERA
Main Camera

Single (16MP)

Features Main

LED Flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)
Tuned by Harman Kardon

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

8800 mAh, non-removable

Charging

33W wired

FEATURES
Sensors

• Fingerprint (side-mounted)
• Accelerometer
• Gyro
• Proximity
• Compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Power Adapter

1 x USB Cable

1 x User Manual