SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Tab A9+ 11″ Wi-Fi, 5G 2023

25,990 L

 

Ngjyra magjepsëse dhe vibrante në një ekran 11” TFT LCD, me rifreskim 60Hz dhe rezolucion 1200 x 1920px. Performancë e jashtëzakonshme falë procesorit Snapdragon, memorje 64GB, speaker të dyfishtë për një audio të pastër, bateri 7040mAh e cila ju mundëson orë të tëra argëtim. Këto dhe shumë veçori të tjera mbart Galaxy Tab A9+ që e bëjnë këtë tablet ndër më të mirat dhe te preferuarat në treg.

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Gray, Silver

GENERAL
Dimensions

257.1 x 168.7 x 6.9 mm

Weight

492 g

Connectivity

5G, WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT LCD

Display Size

11"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
OS

Android 13, One UI 5.1

Chipset

Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm)

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 660 Silver)

GPU

Adreno 619

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

AF

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Video Selfie

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

Charging

15W wired

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, proximity (accessories only), compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy Tab A9+ 11″ 2023

1 x User Manual

Garancia e produktit

12 Muaj