Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Tab 3 Kids 2GB/32GB

6,490 L7,790 L

Kurseni: 1,300 L

Blackview Tab 3 Kids është një tabletë e specializuar e krijuar me përdoruesit e vegjël në mendje, duke ofruar një përzierje të qëndrueshmërisë, veçorive arsimore dhe kontrolleve prindërore. Si produkt nga Blackview, një prodhues i njohur për pajisjet e forta, ky tablet vjen i ndërtuar i fortë për t’i bërë ballë goditjeve dhe rënieve të pashmangshme që vijnë nga përdorimi i fëmijëve. Kontrollet e përshtatura prindërore fuqizojnë prindërit të menaxhojnë dhe kufizojnë përmbajtjen, duke siguruar një mjedis të sigurt dixhital. Tableti vjen me përmbajtje edukative të përshtatshme për moshën, elementë tërheqës të dizajnit dhe veçori shtesë për të përmirësuar përvojën e të mësuarit dhe argëtimit për fëmijët.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Blackview Tab A7 Kids 3GB/64GB

8,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Tab 3 Kids

Color

Blue, Pink

GENERAL
DIMENSIONS

195.60 x 136.00 x 21.40 mm

WEIGHT

320 g

CONNECTIVITY

WiFi

DISPLAY
DISPLAY TYPE

TN

DISPLAY SIZE

7"

DISPLAY RESOLUTION

600 x 1024 px

PLATFORM
OS

Android 13

CHIPSET

Unisoc SC7731E

CPU

Quad-core Cortex-A7

GPU

ARM Mali-400 MP2

RAM

2 GB

MEMORY

32 GB

CAMERA
MAIN CAMERA

2 MP

SELFIE CAMERA

0.3 MP

SOUND
LOUDSPEAKER

Stereo Speakers

3.5 MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

802.11b/g/n

BLUETOOTH

v5.0

GPS

Yes

VENDI I KARIKIMIT

USB Type C

BATTERY

3280 mAh

CHARGING

5 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x User Manual

1 x Charger