Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5″

2,990 L

 

Tablet per femije dhe jo vetem. Mund te themi qe eshte imitim i derrases se zeze. Vjen me ekran LCD i cili nuk emeton driten blu te demshme per shikimin. Shkruani, lini shenime dhe vizatoni pa u shqetesuar per hapsiren sepse te gjitha fshihen me nje buton te vetem per ti lene hapsire krijimit te rradhes. Shoqerohet edhe me laps i cili mund te vendoset ne tablet me ane te magneteve ne pajisje dhe laps.

Ka stok

SKU: ABT128 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Material

ABS + LCD

Display Size

13.5"

Dimensions

31.8 x 22.5 x 0.7 cm

Weight

345g

Battery

CR2025(Include)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mijia LCD Small Blackboard with Pen(Tablet size based on your order)