Bloody Offense Armor Gaming Mousepad B-070

990 L

 

Tapet mausi i përkryer për shpejtësi dhe kontroll nga Bloody. Përbëhet nga një sipërfaqe prej pëlhure e cila ju ofron saktësi dhe rehati ekstreme. Ndjen çdo lëvizje sado e vogël të jetë dhe ju jep përparësi ndaj kundërshtarit.

Ka stok

SKU: CNG2648-BR Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Red

Dimensions

43 x 35 x 0.4cm

Features

Smooth Surface
Non-Slip Rubber Base
Recover Fast
Easy to Move and Stop
Exceptional Fine Knitting Craft Edges

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Mousepad