SAPO ERDHI

Boya BY-MM1+ Super-cardioid Condenser Shotgun Microphone

3,990 L

 

BY-MM1+ është një mikrofon super-kardioid i cili është ideal për Vlogging, video, regjistrim audio, transmetim të drejtpërdrejtë, YouTube, video të mediave sociale dhe shumë më tepër. Ai përmban një kabllo TRRS në TRS 3,5 mm dhe një kabllo TRRS në TRRS 3,5 mm që bën të mundur punimin me telefonat inteligjentë, tabletët, DSLR-të, videokamerat, PC-të dhe më shumë.

Ka stok

SKU: DUN2306-B Modeli: BY-MM1+ Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

BY-CM1

Specification
Transducer

Electret Condenser

Polar Pattern

Super-cardioid

Frequency Response

20Hz-18kHz

Sensitivity

-36dB±3dB(0dB=1V/Pa,1kHz)

Signal to Noise Ratio

78dB

Plug

3.5mm TRRS line-out / 3.5mm TRS headphone output

Dimensions & Weight
Dimensions

26 x 100 mm

Weight

60 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x BY-MM1+ Microphone

1x Anti Vibration Bracket

1x Fur Windshield

1x Foam Windscreen

1x Packing Bag

2x 3.5mm TRRS to TRS Output Cable