SAPO ERDHI

Boya BY-V20 Android Wireless Microphone

4,990 L

 

Seria BY-V20 është një sistem mikrofoni profesional me valë për regjistrimin në lëvizje, duke përfshirë vlogging, podcast, si dhe transmetim të drejtpërdrejtë. BY-V1 përfshin një transmetues dhe marrës, marrësi vjen me një dalje Type-C e krijuar posaçërisht për pajisjet Android. Ai ofron një zgjidhje audio me cilësi të lartë me një çmim të përballueshëm, duke e bërë atë të aksesueshme për një gamë më të gjerë përdoruesish.

Ka stok

SKU: DUN2301-B Modeli: BY-V20 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

BY-V20

Specifcations
Transmission Type

2.4GHz

Poplar Pattern

Omnidirectional

Frequency Response

20Hz-16kHz

Signal-to-noise Ratio

80dB

Sensitivity

-42dB

Operating Range

50m (without obstacles)

RF Output Power

6dBm

Charging Port

USB-C

Transmitter's Battery Capacity

95mAh

Transmitter's Charging Time

Approx.2 hours

Transmitter's Battery Life

Approx.9 hours

Receiver's Power Requirement

Supplied by External Devices

Dimensions & Weight
Dimensions

BY-V1-TX : 9.5 g
BY-V1-RX : 6g

Weight

BY-V1-TX : 52.22×25.23×19.75mm
BY-V1-RX : 43.92×23.5×9.3mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2x BY-V1-TX Transmitter

1x BY-V10-RX Receiver

2x USB-C Charging Cable

2x Foam Windscreen