SAPO ERDHI

Crucial Ram Per Desktop, 16GB, DDR4 3200

5,490 L

 

Crucial Laptop Memory ofron një zgjidhje të arritshme dhe buxhetore për optimizimin e performancës së sistemit. Duke rritur shpejtësinë dhe kapacitetin e memories, përdoruesit mund të përjetojnë ngarkim të përshpejtuar të aplikacionit dhe kryerje të pandërprerë të shumë detyrave. Duke lehtësuar një proces instalimi pa probleme pa pasur nevojë për aftësi të specializuara kompjuterike, Crucial siguron që përdoruesit të mund të përmirësojnë pa mundim sistemet e tyre.

Ka stok

SKU: ECM338 Modeli: CT16G4SFRA32A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand

Crucial

Model

CT16G4SFRA32A

General
Capacity

16 GB

Kit Configuration

1 x 16 GB

Speed

PC4-25600 (3200 MHz)

Memory Type

DDR4

DIMM Type

260-Pin SO-DIMM

Buffered/Registered

No

Error Correction (ECC)

Non-ECC

Voltage

1.2 V

CAS Latency

CL22

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Crucial Ram Per Desktop, 16GB, DDR4 3200