Earldom Fast Travel Charger with Type A to Type-C ES-EU27C

490 L

 

Karikues Earldom ES-EU27C. Ofron karikim të shpejtë dhe efikas te pajisjeve tuaja me fuqi 20W kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje. I pajisur me kabllo Type-A në Type-C.

Ka stok

SKU: CNG3095-W Modeli: ES-EU27C Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Suitable for

Type-C

Model

ES-EU27C

Material

ABS

Input

AC110-240V AC50/60Hz

Output

DC5V-2.1A

Plug Type

EU Plug

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Cable