Ofertë!
OFERTA ONLINE

FD Wired Keyboard Mouse 8300P

790 L

Kurseni: 300 L

Kjo tastjerë dhe maus kanë gjithçka që ju nevojitet dhe më shumë. Ky kombinim vjen me një gamë të plotë tastesh, kontroll të saktë dhe konfigurim të thjeshtë. Filloni punën me këtë kombinim të prodhuar për produktivitet.

Ka stok

SKU: DUN1804-B Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

8300P

Keyboard
Materials

ABS

Main life

10 million times

Mouse
DPI

1200

Current voltage

DC 5V / <100mAh

Key life

3 million times

Weight

About 96g

Dimensions

110 (L) × 61 (W) × 35 (H) ) mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual