SAPO ERDHI

FD Wired Mouse 3600N

490 L

 

FD 3600N është një maus i gjithanshëm dhe i mbushur me veçori, i krijuar për të ofruar një përvojë kompjuterike pa probleme. Ndërfaqja e tij USB siguron pajtueshmëri të lehtë plug and play me sisteme të shumta, duke përfshirë Windows, macOS dhe Linux, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorues të ndryshëm. Mausi ofron rregullim DPI me tre shpejtësi (800/1200/1600DPI), duke mundësuar cilësime të personalizuara të ndjeshmërisë së kursorit. Butonat e tij të heshtur garantojnë funksionim të qetë, ndërsa pjesët e gomës ofrojnë një sipërfaqe kundër rrëshqitjes dhe rezistente ndaj djersës për një kapje të rehatshme dhe të saktë.  Me një jetëgjatësi prej 3 milionë klikimesh dhe një rrymë pune prej 80 mA, FD 3600N është një zgjedhje e qëndrueshme, efikase dhe ergonomike për nevojat e përditshme kompjuterike.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

3600N

Color

Black, White

Connectivity
Interface

USB

Plug and Play

Yes

Compatible Systems

Windows, macOS, Linux

Performance
DPI

Three Modes (800/1200/1600 DPI)

Return Rate

125Hz

Design and Comfort
Silent Buttons

Yes

Rubber Rollers

Yes

Ambidextrous Design

Yes

Number of Buttons

4

Lifespan

3 Million Clicks

Dimensions & Weight
Dimensions

102 x 60 x 37 mm

Weight

70 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1X Mouse